Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roxhensa

Është emri yt Roxhensa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rasmus, Rajneesh, Rajnish, Reginus, Rajnesh, Rozinus, Reznik, Rsmses
Vajza me tinguj të ngjashëm:Resmije, Roshanak, Royjenica, Rioghnach, Reigenis, Rakchanok, Resnke, Rezina Moses
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Roi, Roxhu, Rruxhenca, Roxhi, Xhesi
Emrat e vëllezërve:Albi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Roxhensa's në Facebook. Pozicioni #425341
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Roxhensa


Roxhensa ( 26 vjeç) 2016-03-31
E adhuroj emrin tim. Nese do mundja do ja fshija emrin Diellit dhe do e quaja Roxhensa.
Roxhensa ( 19 vjeç) 2017-11-19
Esht emer I vecant

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roxhensa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roxhensa? Voto për emrin tënd