Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rasmus

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rasmus.
Është emri yt Rasmus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I dashur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Erasmus
Djem me tinguj të ngjashëm:Rajneesh, Rajnish, Reginus, Rajnesh, Rozinus, Reznik, Rsmses, Risang
Vajza me tinguj të ngjashëm:Resmije, Roxhensa, Roshanak, Royjenica, Rioghnach, Rakchanok, Reigenis, Resnke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 146 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 129 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 129 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 127 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 143 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 143 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8015 Rasmus's në Facebook. Pozicioni #7029
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 danez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore etiopian emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga RasmusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rasmus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rasmus? Voto për emrin tënd