Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Resmije

Është emri yt Resmije? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rasmus, Rajneesh, Rajnish, Reginus, Rajnesh, Rozinus, Reznik, Rsmses
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roxhensa, Roshanak, Royjenica, Rioghnach, Rakchanok, Reigenis, Resnke, Rezina Moses
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Xhemail
Emrat e motrave:Xhemile, Gjyltene, Leonita, Laurena, Ardita
Facebook:

+/- 60 Resmije's në Facebook. Pozicioni #258848
Kategoritë:
Komente nga Resmije


Resmije 2019-12-16
thjesht ndihem e kenaqur
Resmije 2019-12-16
thjesht ndihem e kenaqur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Resmije? Voto për emrin tënd


Është emri yt Resmije? Voto për emrin tënd