Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sidorela

Është emri yt Sidorela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sturla
Vajza me tinguj të ngjashëm:Strohl, Stauroula, Sthirly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Ela, Lela, Sido, Sidi, Dori, Rela, Loku, Le, Eli, Sindi
Emrat e vëllezërve:Jo, Lorenc, Dritan, Abaz, Lorjan, Erjon, Denis, Izmir, ×, Sadush, Hamdi, Ildi, Hatjoni
Emrat e motrave:Amelia, Elvira, Jo, Majlinda, Armela, Selmie, Elsa, Elena, Silvana, Klaudja, Anida, Roxhensa, Xhuli, Hygerta
Facebook:

+/- 205 Sidorela's në Facebook. Pozicioni #106873
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Sidorela


Sidorela ( 28 vjeç) 2018-10-10
Esht I lezecem.
Sidorela ( 24 vjeç) 2020-07-13
Jam e kenaqur
Sidorela 2020-08-04
esht emri me i bukur ne bote
Sidorela ( 27 vjeç) 2020-08-26
Asnje
Sidorela ( 23 vjeç) 2020-11-06
Eshte i bukur
Sidorela ( 20 vjeç) 2021-01-09
Më plq shumë.
Sidorela ( 20 vjeç) 2021-01-09
Më plq shumë.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sidorela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sidorela? Voto për emrin tënd