Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nina

Është emri yt Nina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Antonina
Variante:Niene, Nine, Nini
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Nia, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 834 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 484 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 480 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 481 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 759 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 759 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Mert
Emrat e motrave:Eliza
Facebook:

+/- 305015 Nina's në Facebook. Pozicioni #370
Kategoritë: - Emrat amerikanë - Top 100 Po emrat - Top 100 fund emrat - Top 100 rumun emrat - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 holandez emrat
Komente nga NinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nina? Voto për emrin tënd