Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nana

Është emri yt Nana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ana
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Nia, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 174 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 113 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 111 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 110 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 153 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 152 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120190 Nana's në Facebook. Pozicioni #811
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 Po emrat - Top 100 Thai emrat - Top 100 arab emrat - Popullore Po emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Popullore Thai emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Emrat popullore në Pakistan - Emrat popullore vajzë në Pakistan
Komente nga NanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nana? Voto për emrin tënd