Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nia

Është emri yt Nia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Niamh. Also a short form of names ending in nia. Also a Swahili name meaning "Purpose" Nia Vardalos
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah, Nana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 134 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 65 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 121 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 117 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 42285 Nia's në Facebook. Pozicioni #1883
Kategoritë:Emrat me 3 shkronja - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga NiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nia? Voto për emrin tënd