Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nino

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nino.
Është emri yt Nino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pajtuar Perëndisë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Giovanni
Djem me tinguj të ngjashëm:Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay, Nuno
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Nia, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nin, Nevrik, Bukurosh, Noku
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55650 Nino's në Facebook. Pozicioni #1523
Kategoritë:Emra italiane - Emrat romantike - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të shpallë emrat
Komente nga Nino


Nino ( 22 vjeç) 2015-12-18
Shum i bukur.Flm kush ma vuri
Nino ( 5 vjeç) 2016-07-12
A ju pelqen emri ime

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nino? Voto për emrin tënd