Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Giovanni

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Giovanni.
Është emri yt Giovanni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Johannes
Variante:Giovanna, Jovanni, Nino
Djem me tinguj të ngjashëm:Geovany, Geovanny, Geovani, Geovanni, Giovanny, Giovonni, Gavino, Giovany
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giovanna, Geovana, Giovana, Giuseppina, Gafna, Gifany, Gavina, Gabina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 164 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 81 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 80 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 143 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 139 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65275 Giovanni's në Facebook. Pozicioni #1335
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat romantike - Top 100 italian emrat - Popullore suedez emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore në Pakistan - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popular emrat boy italiane 2008
Komente nga GiovanniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giovanni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giovanni? Voto për emrin tënd