Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Johannes

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Johannes.
Është emri yt Johannes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:John
Variante:Ansat, Gianna, Gianni, Giannina, Gianno, Giovanni, Hanita, Hanneke, Hannele, Hannes, Hanni, Hannie, Hanny, Hansi, Has, Iban, Ivan, Ivana, Iwar, Jaen, Jaentien, Jaine, Janell, Janella, Janelle, Janetta, Janette, Janice, Janina, Janine, Janita, Janka, Janke, Janko, Janna, Janneke, Jannes, Jannet, Jannetien, Jannetje, Janni, Jannica, Jannieke, Jannik, Jannis, Janno, Janny, János, Janou, Janske, Jantien, Jantiena, Jantina, Jantine, Jany, Jeane, Jeannot, Jeantine, Jeen, Jehan, Jenna, Jenneke, Jenno, Jens, Jense, Jensen, Jenske, Jente, Jentien, Jentina, Jentine, Jentse, Jentsje, Joana, Joanie, Joann, Joanna, Joanneke, Joannes, Johanan, Johann, Johanne, Johanneke, Johannieta, Johanny, Johantsje, John, Johnny, Jojanneke, Joke, Jon, Jonna, Jonneke, Jonski, Joop, Jopie, Jovanca, Jovanka, Jowan, Jowanna, Jussi, Kaan, Sjang, Sjonnie, Wanne, Wannes, Yann
Djem me tinguj të ngjashëm:Janik, James, Jonas, Jens, Jones, Jannik, Janusz, Janus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Janis, Janice, Janessa, Jeong, Janiece, Jenice, Jasminka, Jaimica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 166 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 106 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 107 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 106 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 145 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 146 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 31975 Johannes's në Facebook. Pozicioni #2326
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore fa emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Emrat e përbashkëta Austria 2009
Komente nga JohannesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Johannes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Johannes? Voto për emrin tënd