Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Joanna

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Joanna.
Është emri yt Joanna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Johannes
Variante:Ioanna, Jo, Joanne, Johanna, Ιωαννα
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 193 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 112 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 112 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 110 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 177 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 179 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 272665 Joanna's në Facebook. Pozicioni #403
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 fa emrat - Top 100 grek emrat - Emrat me 6 shkronja - Top 100 polonisht emrat - Popullore fa emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga JoannaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joanna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joanna? Voto për emrin tënd