Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Joanne

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Joanne.
Është emri yt Joanne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Joanna
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 96 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 88 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 87 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 505090 Joanne's në Facebook. Pozicioni #207
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga JoannePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joanne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joanne? Voto për emrin tënd