Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Janina

Është emri yt Janina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Johannes
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Jehona, Jenna, Jasmina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 88 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 66 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 84 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15025 Janina's në Facebook. Pozicioni #4270
Kategoritë:Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga JaninaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Janina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Janina? Voto për emrin tënd