Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Joana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Joana.
Është emri yt Joana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Johannes
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna, Jasmina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Ana, Anush, Jo, Xhoi, Jo Nuk Kam, Jojo, Duci, An, Ani, Jana, Pula Trendi, Jona, Nushi, Jonka, Lop, Anna, Laci, Anul
Emrat e vëllezërve:Skam, Andi, Dejvidson, Ilia, Jonathan, Adriatik, Xhuljan, Jo, Angjelos, Sotir, Arlind, Xhoshua, Damjano, Markeljani
Emrat e motrave:Enkela, Skam, Dorina, Armela, Ina, Joana, Anlisa, Ester, Aurora, Ollga, Venera, Franceska, Rovena, Jetmira, Megisa, Juliana, Romina, Jo, Juna, Maria
Facebook:

+/- 43075 Joana's në Facebook. Pozicioni #1851
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Top 100 Catalonian emrat - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë
Komente nga Joana


Joana ( 7 vjeç) 2016-11-12
Jo sepse me pelqen
Joana ( 14 vjeç) 2017-02-15
emri im eshte me i bukuri
Joana ( 19 vjeç) 2017-12-10
Cfare kuptimi ka emri im
She historian e emrit
Joana ( 12 vjeç) 2018-11-05
Jo
Joana ( 12 vjeç) 2018-12-20
jo
Joana ( 12 vjeç) 2019-04-24
Emri nuk me pelqen shum
Joana ( 17 vjeç) 2019-06-18
Me pelqen pasi kam emrin e nxenesit te preferuar te zotit shen joan

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joana? Voto për emrin tënd