Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jonathan

Është emri yt Jonathan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yehonatan
Variante:Ionakana, Jehonathan, Johnathan, Jonatan, Yonatan, Yonathan, Ionathan, Ιωναθαν, יוֹנָתָן
Djem me tinguj të ngjashëm:Jonatan, Jonathon, Jonathen, Jonithan, Jonthan, Johnton, Jehonathan, Johnathan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jannetien, Jose Antonio, Jeantine, Jentine, Jantina, Jantine, Jentien, Jantiena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 352 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 213 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 215 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 211 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 318 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 317 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Joana
Facebook:

+/- 1207385 Jonathan's në Facebook. Pozicioni #61
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Top 100 francez emrat - Top 100 anglisht emrat - Popullore Po emrat boy - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore arab emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Top 100 Tagalogisht emrat
Komente nga JonathanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jonathan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jonathan? Voto për emrin tënd