Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ionathan

Është emri yt Ionathan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jonathan
Djem me tinguj të ngjashëm:Ionatan, Imededdine, Imadudeen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Indiane, Indiana, Ianthina, Induma, Intania, Indine, Indina, Indy Mae
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Ionathan's në Facebook. Pozicioni #447094
Kategoritë:
Komente nga IonathanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ionathan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ionathan? Voto për emrin tënd