Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Indiana

Është emri yt Indiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ionatan, Imededdine, Ionathan, Imadudeen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Indiane, Ianthina, Induma, Intania, Indine, Indina, Indy Mae
Vlerësimi:
5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4435 Indiana's në Facebook. Pozicioni #11202
Kategoritë:Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga IndianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Indiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Indiana? Voto për emrin tënd