Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Johnton

Është emri yt Johnton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jonathan, Jonatan, Jonathon, Jonathen, Jonithan, Jonthan, Jehonathan, Johnathan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jannetien, Jose Antonio, Jeantine, Jentine, Jantina, Jantine, Jentien, Jantiena
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 1.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Johnton's në Facebook. Pozicioni #264128
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga JohntonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Johnton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Johnton? Voto për emrin tënd