Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jan

Është emri yt Jan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:John
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Juan, Jonah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 566 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 318 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 316 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 316 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 518 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 516 vota
Pseudonime:Jan
Emrat e vëllezërve:Nart
Emrat e motrave:Hira, Amina
Facebook:

+/- 422495 Jan's në Facebook. Pozicioni #255
Kategoritë: - Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Top 100 çek emrat - Emrat me 3 shkronja - Top 100 holandez emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore arab emrat boy - Top 100 Catalonian emrat
Komente nga Jan


Jan ( 1 vjeç) 2018-09-06
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jan? Voto për emrin tënd