Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nart

Është emri yt Nart? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nard, Nardo, Naruto, North, Northwode, Nimrod, Narad, Norwood
Vajza me tinguj të ngjashëm:Narti, Nerita, Namrata, Nurita, Nortia, Nireta, Neried, Naretha
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nari
Emrat e vëllezërve:Jan
Emrat e motrave:Inara
Facebook:

+/- 1240 Nart's në Facebook. Pozicioni #29220
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga NartPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nart? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nart? Voto për emrin tënd