Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nardo

Është emri yt Nardo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nard
Djem me tinguj të ngjashëm:Nard, Naruto, North, Northwode, Nimrod, Narad, Norwood, Nayareth
Vajza me tinguj të ngjashëm:Narti, Nerita, Namrata, Nurita, Nortia, Nireta, Neried, Naretha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1580 Nardo's në Facebook. Pozicioni #24462
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga NardoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nardo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nardo? Voto për emrin tënd