Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nard

Është emri yt Nard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Narda, Nardo, Nardus, Nardy
Djem me tinguj të ngjashëm:Nardo, Naruto, North, Northwode, Nimrod, Narad, Norwood, Nayareth
Vajza me tinguj të ngjashëm:Narti, Nerita, Namrata, Nurita, Nortia, Nireta, Neried, Naretha
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2010 Nard's në Facebook. Pozicioni #20444
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat
Komente nga NardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nard? Voto për emrin tënd