Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

North

Është emri yt North? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nard, Nardo, Naruto, Northwode, Nimrod, Narad, Norwood, Nayareth
Vajza me tinguj të ngjashëm:Narti, Nerita, Namrata, Nurita, Nortia, Nireta, Neried, Naretha
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4140 North's në Facebook. Pozicioni #11833
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga NorthPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt North? Voto për emrin tënd


Është emri yt North? Voto për emrin tënd