Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Norwood

Është emri yt Norwood? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nard, Nardo, Naruto, North, Northwode, Nimrod, Narad, Nayareth
Vajza me tinguj të ngjashëm:Narti, Nerita, Namrata, Nurita, Nortia, Nireta, Neried, Naretha
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 840 Norwood's në Facebook. Pozicioni #38746
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1918
Komente nga NorwoodPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Norwood? Voto për emrin tënd


Është emri yt Norwood? Voto për emrin tënd