Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amina

Është emri yt Amina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ame
Variante:Aminia
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Ana, Amaya, Amena, Aina, Aahna, Anaya, Anya
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Ami, Po, Ina, Mina, No, Bufe
Emrat e vëllezërve:Jo, Sabri, Jan, Kleo, Aleksander, Ajan
Emrat e motrave:Jo, Amra, Ajana, Jana, Hyrije, Xheva, Stina
Facebook:

+/- 42515 Amina's në Facebook. Pozicioni #1876
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 francez emrat - Emrat përfundon në A - Emrat popullore maroken - Top 100 Swahilian emrat - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat popullore në Pakistan
Komente nga Amina


Amina 2018-01-21
Jo
Amina ( 19 vjeç) 2018-03-11
Jo
Amina 2019-04-05
Emri Amina eshte emri me i bukur dhe me kuptimin me te bukur.
Amina ( 12 vjeç) 2019-06-12
Emri im eshte shum i mir
Amina ( 12 vjeç) 2019-10-05
Emri im eshte shum i mir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amina? Voto për emrin tënd