Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Stina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Stina.
Është emri yt Stina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ndjekës
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Stone, Stan, Sydney, Sidney, Saddam, Satan, Sixten, Steenie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shadan, Sedna, Sidonia, Sadhana, Stiina, Sadana, Satin, Sedona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo, Ina
Emrat e vëllezërve:Diar
Emrat e motrave:Vita, Bora, Amina
Facebook:

+/- 7885 Stina's në Facebook. Pozicioni #7125
Kategoritë:Emra daneze - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 suedez emrat - Emrat përfundon në A - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë
Komente nga Stina


Stina ( 1 vjeç) 2018-05-12
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stina? Voto për emrin tënd