Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sidonia

Është emri yt Sidonia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sidonius
Djem me tinguj të ngjashëm:Stone, Stan, Sydney, Sidney, Saddam, Satan, Sixten, Steenie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stina, Shadan, Sedna, Sadhana, Stiina, Sadana, Satin, Sedona
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 745 Sidonia's në Facebook. Pozicioni #42360
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga SidoniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sidonia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sidonia? Voto për emrin tënd