Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sidney

Është emri yt Sidney? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Sid, Sydney
Djem me tinguj të ngjashëm:Stone, Stan, Sydney, Saddam, Satan, Sixten, Steenie, Sten
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stina, Shadan, Sedna, Sidonia, Sadhana, Stiina, Sadana, Satin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50300 Sidney's në Facebook. Pozicioni #1646
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1950
Komente nga SidneyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sidney? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sidney? Voto për emrin tënd