Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stan

Është emri yt Stan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Stone, Sydney, Sidney, Saddam, Satan, Sixten, Steenie, Sten
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stina, Shadan, Sedna, Sidonia, Sadhana, Stiina, Sadana, Satin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 93 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 80 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 134530 Stan's në Facebook. Pozicioni #735
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat popullore Twente - Popullore rumun emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1934
Komente nga StanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stan? Voto për emrin tënd