Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sydney

Është emri yt Sydney? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sidney
Variante:Cidney, Cydney
Djem me tinguj të ngjashëm:Stone, Stan, Sidney, Saddam, Satan, Sixten, Steenie, Sten
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stina, Shadan, Sedna, Sidonia, Sadhana, Stiina, Sadana, Satin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 123455 Sydney's në Facebook. Pozicioni #793
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1930




Komente nga Sydney



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sydney? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sydney? Voto për emrin tënd