Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cydney

Është emri yt Cydney? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sydney
Djem me tinguj të ngjashëm:Cathan, Cayetano, Caydon, Chitan, Cadden, Cayden, Chaitanya, Cheston
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cassideean, Cidney, Cadena, Cotina, Chetna, Cheydan, Chastine, Chetan
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5270 Cydney's në Facebook. Pozicioni #9819
Kategoritë:
Komente nga CydneyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cydney? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cydney? Voto për emrin tënd