Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chetan

Është emri yt Chetan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Chetana
Djem me tinguj të ngjashëm:Cathan, Cayetano, Caydon, Chitan, Cadden, Cayden, Chaitanya, Cydney
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cassideean, Cidney, Cadena, Cotina, Chetna, Cheydan, Chastine, Caton
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 61125 Chetan's në Facebook. Pozicioni #1417
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore Hindi emrat boy
Komente nga ChetanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chetan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chetan? Voto për emrin tënd