Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore anglisht emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Aarcha
2 Abigail
3 Alejandra
4 Alexa
5 Alexandra
6 Alexis
7 Alice
8 Alicia
9 Alison
10 AllisonFisnik
11 AlyssaFisnik
12 Amanda
13 Amber
14 Amelia
15 Amy
16 Ana
17 Anastasia
18 Anderline
19 Andrea
20 Angela
21 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
22 Ann
23 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
24 AnnabelMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
25 Annesimpatik, i dhembshur
26 Anneriesimpatik, i dhembshur
27 Anthonettelule
28 April
29 Ariel
30 Arnika
31 ArzinaShqiponjë
32 Ashley
33 Audrey
34 Autumn
35 Azenith
36 Barbara
37 Bethany
38 Bianca
39 Brandy
40 Brianna
41 Brittany
42 Brooklynme formë të hijshme, të pastër
43 Camilla
44 Carly
45 Carmen
46 Carol
47 Carolina
48 Caroline
49 Carolyn
50 Catherine
51 Chaima
52 Chaimae
53 Charlotte
54 Chelsea
55 Cheryl
56 Cheyenne
57 Chileshe
58 Chloe
59 ChristieNdjekës
60 Christine
61 Christophina
62 Cindy
63 Clara
64 Claudia
65 Courtney
66 Crystal
67 Cynthia
68 DanielaPerëndia është gjykatësi im
69 DaniellePerëndia është gjykatësi im
70 Dawn
71 Deborah
72 Debranjë
73 Denise
74 Destiny
75 Diana
76 Diane
77 Donna
78 Eileen
79 Elaine
80 Elena
81 ElizabethZoti është betuar
82 EllaZoti është betuar
83 Ellen
84 EltinaFisnik
85 Emily
86 Emma
87 Emmarentia
88 Emmerentia
89 Erika
90 Erin
91 Eva
92 Evelyn
93 Everdina
94 Faith
95 Farshana
96 Fiona
97 FrancesNjë francez
98 Georgina
99 Gerbrecht
100 Gia Hân
101 Gloria
102 Grace
103 Hailey
104 HannaHiri i Perëndisë
105 HannahHiri i Perëndisë
106 Heather
107 Heidi
108 Helen
109 Holly
110 Huibrechte bukur, me shkëlqim, rrezatues
111 IsabellaZoti është betuar
112 IsabellePërkushtuar për zot
113 Jacquelineai mori thembrën
114 Janasia
115 JaneZoti është i dhemshur
116 JaniceZoti është i dhemshur
117 Jasmine
118 JennaI frytshëm
119 JenniferI frytshëm
120 Jessica
121 Jiska
122 JoannaPerëndia është me ne
123 JohannaZoti është i dhemshur
124 Josephine
125 Judith
126 Judy
127 Julia
128 Julie
129 June
130 Justine
131 KaitlynI pastër
132 Karabo
133 Karen
134 KarinI pastër
135 Karina
136 Kate
137 KatelynI pastër
138 Katherine
139 Kathleenpastër ose të pastër
140 Kathryn
141 Kathy
142 KatieI pastër
143 KatrinaI pastër
144 Kayla
145 Kelly
146 Kimberly
147 Kimoy
148 Kirsten
149 KristinaNdjekës
150 Laura
151 Lauren
152 Leah
153 Lena
154 Leslie
155 Lily
156 Linda
157 Lindsey
158 LisaZoti është betuar
159 Lori
160 Louise
161 Lucy
162 Lydia
163 Madeline
164 Madison
165 Margaretmargaritar
166 Mariame formë të hijshme të pastër
167 Mariamme formë të hijshme të pastër
168 Marianame formë të hijshme të pastër
169 Marieme formë të hijshme të pastër
170 Maryme formë të hijshme të pastër
171 Maureen
172 Maya
173 Megan
174 Melanie
175 Melinda
176 Melissa
177 Melody
178 Mia
179 Michelle
180 Mollyme formë të hijshme, të pastër
181 Monica
182 MorganQartë
183 Myriamborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
184 NancyHiri i Perëndisë
185 Naomi
186 Natalie
187 Natasha
188 Nela
189 Nicola
190 Nicole
191 Nilufa
192 Nina
193 Nosipho
194 Olivia
195 Paige
196 Pamela
197 Patricia
198 Phoebe
199 Rachael
200 Rachel
201 Raven
202 Rebecca
203 RelindisZotëri, ushtria
204 Renee
205 Rhonda
206 Robin
207 Ruth
208 Sabira
209 Sabrina
210 Samantha
211 Sandra
212 Sara
213 Sarah
214 Shannon
215 Sharon
216 ShawnaPerëndia është me ne
217 Sheila
218 Shelby
219 Shequile
220 Sherry
221 Shirley
222 Sierra
223 Skylar
224 Sofia
225 Sophia
226 Sophie
227 Stephanie
228 SusanZambak uji
229 Suzanne
230 Svetlanandriçim
231 Sydney
232 Tamara
233 Tara
234 TatianaI panjohur
235 Taylornjë
236 Teresa
237 Tiffany
238 TinaZoti është betuar
239 Toni
240 Tracey
241 Tracy
242 Valerie
243 Vanessa
244 Veronica
245 Victoria
246 Vivian
247 Wanda
248 Wendy
249 ZoeJetë

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ