Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Deborah

Është emri yt Deborah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Debora
Variante:Debbora, Debora, Devorah, Dvorah
Djem me tinguj të ngjashëm:Devereau, Dibri, Dover, Devipriya, Devere, Davor, Depri, Dobry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Debora, Debra, Devra, Devera, Debbra, Debbora, Deborrah, Debir
Vlerësimi:
4.5/5
yje 215 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 91 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 91 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 203 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 201 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Sara
Facebook:

+/- 451740 Deborah's në Facebook. Pozicioni #234
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore çek emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1956
Komente nga DeborahPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deborah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deborah? Voto për emrin tënd