Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Debra

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Debra.
Është emri yt Debra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Debora
Djem me tinguj të ngjashëm:Devereau, Dibri, Dover, Devipriya, Devere, Davor, Depri, Dobry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Debora, Deborah, Devra, Devera, Debbra, Debbora, Debir, Deborrah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 328345 Debra's në Facebook. Pozicioni #342
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1956
Komente nga DebraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Debra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Debra? Voto për emrin tënd