Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dover

Është emri yt Dover? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Devereau, Dibri, Devipriya, Devere, Davor, Depri, Dobry, Dabir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Debora, Debra, Deborah, Devra, Devera, Debbra, Debbora, Debir
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 780 Dover's në Facebook. Pozicioni #40993
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DoverPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dover? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dover? Voto për emrin tënd