Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Debir

Është emri yt Debir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Devereau, Dibri, Dover, Devipriya, Devere, Davor, Depri, Dobry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Debora, Debra, Deborah, Devra, Devera, Debbra, Debbora, Deborrah
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kaltrina
Facebook:

+/- 20 Debir's në Facebook. Pozicioni #637840
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga DebirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Debir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Debir? Voto për emrin tënd