Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Debora

Është emri yt Debora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Deborah
Variante:Debbie, Debby, Deborah, Debra
Djem me tinguj të ngjashëm:Devereau, Dibri, Dover, Devipriya, Devere, Davor, Depri, Dobry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Debra, Deborah, Devra, Devera, Debbra, Debbora, Deborrah, Debir
Vlerësimi:
4.5/5
yje 230 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 165 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 162 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 162 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 212 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 211 vota
Pseudonime:Debra, Bora
Emrat e vëllezërve:Endri
Emrat e motrave:Orinda, Izabella, Jona, Diona
Facebook:

+/- 31630 Debora's në Facebook. Pozicioni #2351
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga DeboraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Debora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Debora? Voto për emrin tënd