Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Izabella

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Izabella.
Është emri yt Izabella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Isabella
Djem me tinguj të ngjashëm:Iqbal, Iseabail, Iqbaal, Ijbele
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isabel, Isabela, Izabela, Izabel, Isobel, Isobail, Izabelle, Ishbel
Vlerësimi:
4.5/5
yje 119 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 94 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 111 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 112 vota
Pseudonime:Iza, Dona
Emrat e vëllezërve:Elvis
Emrat e motrave:Debora, Grasjela, Dfgh, Dfvgbhnjk
Facebook:

+/- 6595 Izabella's në Facebook. Pozicioni #8218
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Top 100 hungarez emrat - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Izabella


Izabella ( 16 vjeç) 2017-04-18
me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Izabella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Izabella? Voto për emrin tënd