Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Isabela

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Isabela.
Është emri yt Isabela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Iqbal, Iseabail, Iqbaal, Ijbele
Vajza me tinguj të ngjashëm:Izabella, Isabel, Izabela, Izabel, Isobel, Isobail, Izabelle, Ishbel
Vlerësimi:
4.5/5
yje 126 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 106 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 106 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 106 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 121 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 119 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9270 Isabela's në Facebook. Pozicioni #6261
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore çek emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga IsabelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isabela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isabela? Voto për emrin tënd