Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Isabel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Isabel.
Është emri yt Isabel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Isabella
Variante:Chavela, Iseabal, Isibeal, Isobel, Ysabel, Ysabelle, Zabel
Djem me tinguj të ngjashëm:Iqbal, Iseabail, Iqbaal, Ijbele
Vajza me tinguj të ngjashëm:Izabella, Isabela, Izabela, Izabel, Isobel, Isobail, Izabelle, Ishbel
Vlerësimi:
4.5/5
yje 324 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 226 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 226 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 223 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 304 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 306 vota
Pseudonime:Bela, Isa, Isi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 128095 Isabel's në Facebook. Pozicioni #756
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 6 shkronja - Emrat popullore Twente - Popullore grek emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga IsabelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isabel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isabel? Voto për emrin tënd