Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ysabel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ysabel.
Është emri yt Ysabel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Isabel
Djem me tinguj të ngjashëm:Yashpal, Yosvel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ysabelle, Ysobel, Yakobel, Yaxubeli, Ysbail, Yzabelle, Yisbell, Yazbely
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3470 Ysabel's në Facebook. Pozicioni #13596
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga YsabelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ysabel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ysabel? Voto për emrin tënd