Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ysabelle

Është emri yt Ysabelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Isabel
Djem me tinguj të ngjashëm:Yashpal, Yosvel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ysabel, Ysobel, Yakobel, Yaxubeli, Ysbail, Yzabelle, Yisbell, Yazbely
Vlerësimi:
4/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2205 Ysabelle's në Facebook. Pozicioni #19138
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga YsabellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ysabelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ysabelle? Voto për emrin tënd