Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore norvegjez emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Ada
2 Adina
3 Agnes
4 Aina
5 Aleksandra
6 Alexandra
7 Alma
8 Amalie
9 Amanda
10 Andrea
11 Andrine
12 Ane
13 Anette
14 Angelica
15 AnineMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
16 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
17 Anja
18 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
19 Annesimpatik, i dhembshur
20 Annette
21 Anniken
22 Astrid
23 AuroraAr
24 Ayla
25 Beatei lumtur
26 Benedicte
27 Bente
28 Berit
29 Bertine
30 Birgitte
31 BodilPërleshje
32 Camilla
33 Carinapastër ose të pastër
34 Caroline
35 Cassandra
36 Cathrine
37 Cecilievizualisht paaftë
38 Celine
39 Charlotte
40 Christina
41 Christine
42 CorneliaHorned
43 Dina
44 Eirin
45 Eli
46 Elida
47 Elin
48 Eline
49 ElisabethZoti është betuar
50 EliseZoti është betuar
51 Ellen
52 Emilie
53 Emily
54 Emma
55 Erika
56 Erle
57 Eva
58 Fanny
59 Felicia
60 Frida
61 Gina
62 Gøril
63 Gro
64 GunhildPërleshje
65 Guro
66 HannaHiri i Perëndisë
67 HannahHiri i Perëndisë
68 HannePerëndia është i mëshirshëm
69 Hedda
70 HedvigPërleshje
71 HegeLumturi
72 Heidi
73 Helena
74 Helene
75 Helle
76 Henriette
77 Hilde
78 Iben
79 Ida
80 Inapastër ose të pastër
81 Inepastër ose të pastër
82 Inga
83 Ingebjørg
84 Ingeborg
85 Inger
86 Ingrid
87 Ingunn
88 Ingvild
89 IrenePaqe
90 Iris
91 IsabelZoti është betuar
92 IsabellaZoti është betuar
93 IsabellePërkushtuar për zot
94 Iselin
95 JannePerëndia është i mëshirshëm
96 JeanettePerëndia është i mëshirshëm
97 JennyI frytshëm
98 JohannaZoti është i dhemshur
99 JohannePerëndia është i mëshirshëm
100 Josefine
101 Julia
102 Julie
103 June
104 Kajatokë
105 Kamilla
106 Karen
107 Kari
108 KarianneZoti është i dhemshur
109 Karina
110 Karoline
111 KatrineTë pastër dhe të pastër
112 Kine
113 Kirsten
114 Kirsti
115 Kjersti
116 KorneliaHorned
117 KristinNdjekës
118 KristinaNdjekës
119 KristineNdjekës
120 Laila
121 Lealuan
122 Leah
123 Lena
124 Lene
125 Lina
126 Linda
127 Line
128 Linn
129 Linnea
130 LisaZoti është betuar
131 LisbethZoti është betuar
132 LisePërkushtuar për zot
133 Liv
134 Liva
135 Live
136 Lone
137 Lotte
138 Louise
139 Lovise
140 Lydia
141 Madeleine
142 Madelen
143 Maikenme formë të hijshme të pastër
144 Maja
145 Malene
146 Malime formë të hijshme të pastër
147 Malin
148 Maren
149 Mariborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
150 Mariame formë të hijshme të pastër
151 Marianneme formë të hijshme të pastër
152 Marieme formë të hijshme të pastër
153 Mariell
154 Marielleme formë të hijshme të pastër
155 Mariname formë të hijshme të pastër
156 Marionborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
157 Maritmargaritar
158 Maritaborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
159 Marlen
160 Marleneme formë të hijshme të pastër
161 Marte
162 Marthe
163 Martine
164 Matheadhuratë e Zotit
165 Mathilde
166 Matilde
167 Maud
168 Melissa
169 Mette
170 Mia
171 Michelle
172 Mieme formë të hijshme të pastër
173 Milla
174 Mille
175 Miname vullnet aq i fortë si një përkrenare
176 Miranda
177 Miriam
178 Mona
179 Monica
180 Nathalie
181 Nina
182 Nora
183 Oda
184 Otilie
185 Pernille
186 Pia
187 Ragnhild
188 Randii bukur
189 Rebecca
190 Rebekka
191 Renate
192 Rikke
193 Ritame formë të hijshme të pastër
194 Ronja
195 Runa
196 Samira
197 Sandra
198 Sanna
199 Sanne
200 Sara
201 Sarah
202 Selma
203 SigneFitore
204 SigridFitore
205 Silje
206 Sina
207 Siren
208 Sirii ndershëm
209 Sissel
210 Siv
211 Sofia
212 Sofie
213 Solveig
214 Sophie
215 Sølvi
216 StinaNdjekës
217 Stine
218 Sunniva
219 Susanne
220 SylviaPyll
221 Synne
222 Synnøve
223 Tanja
224 Thale
225 Thea
226 Thelma
227 Therese
228 TinaZoti është betuar
229 TineNdjekës
230 Tiril
231 ToneJetë
232 Tonje
233 ToveMirë
234 TrineTë pastër dhe të pastër
235 Trude
236 Tuva
237 TyraPerëndia është me ne
238 Ulrikke
239 Unanjë
240 Une
241 Unni
242 Vanessa
243 Veronica
244 VibekeLuftë
245 Victoria
246 Vilde
247 Vilje
248 ViviJetë
249 Yasmin
250 YlvaUjk

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ