Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iris

Është emri yt Iris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Ires
Djem me tinguj të ngjashëm:Iraj, Iorgas, Irhaaz, Irus, Iuryki, Irijah, Iresh, Iairos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Irsa, Irisa, Irka, Ires, Irish, Irca, Iraci, Ierece
Vlerësimi:
4.5/5
yje 524 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 253 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 250 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 251 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 486 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 483 vota
Pseudonime:Içi, Siri
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Melisa, India, Xheneta
Facebook:

+/- 127625 Iris's në Facebook. Pozicioni #760
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat me 4 shkronja - Top 100 holandez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë
Komente nga Iris


Iris ( 5 vjeç) 2016-03-14
jo
Iris ( 24 vjeç) 2017-07-14
Me pelqen shumr

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iris? Voto për emrin tënd