Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Irka

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Irka.
Është emri yt Irka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Iraj, Iorgas, Irhaaz, Irus, Iuryki, Irijah, Iresh, Iairos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Iris, Irsa, Irisa, Ires, Irish, Irca, Iraci, Ierece
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 385 Irka's në Facebook. Pozicioni #68177
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga IrkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Irka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Irka? Voto për emrin tënd