Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Irisa

Është emri yt Irisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Iraj, Iorgas, Irhaaz, Irus, Iuryki, Irijah, Iresh, Iairos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Iris, Irsa, Irka, Ires, Irish, Irca, Iraci, Ierece
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Isa, Iri, Iris, Risa
Emrat e vëllezërve:Elion, Besmir, Denald
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 465 Irisa's në Facebook. Pozicioni #59537
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Irisa


Irisa ( 21 vjeç) 2017-03-02
cfare kuptimi ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Irisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Irisa? Voto për emrin tënd