Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elion

Është emri yt Elion? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai, Elmo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elaine
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Skam, Eli, Eljo, Joni, Shikueshmeria, Menquria, Guximi
Emrat e vëllezërve:Skam, Jo Nuk Kam Vella Binjak, Gezim
Emrat e motrave:Skam, Elza, Jo Nuk Kam Moter Binjake, Elsa, Elda, Joela, Irisa, Enora, Tringa, Elta
Facebook:

+/- 495 Elion's në Facebook. Pozicioni #56984
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Vështirë për të shkruar emrat - emrat Boy me vlerësim më të ulët
Komente nga Elion


Elion ( 14 vjeç) 2017-02-10
DUA TE DI DOMETHENIEN E EMRIT TIM
Elion ( 1 vjeç) 2018-07-05
Jo nuk kam
Elion ( 7 vjeç) 2019-04-15
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elion? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elion? Voto për emrin tënd