Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ellen

Është emri yt Ellen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helen
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Elaine, Elene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 622 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 357 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 356 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 355 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 570 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 565 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 278930 Ellen's në Facebook. Pozicioni #395
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 suedez emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Top 100 portugalisht emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore çek emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga EllenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ellen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ellen? Voto për emrin tënd