Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elina

Është emri yt Elina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eline
Variante:Elyne
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elaine, Elene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 303 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 202 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 201 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 200 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 291 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 293 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Luis
Emrat e motrave:Tuana
Facebook:

+/- 23800 Elina's në Facebook. Pozicioni #2968
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 grek emrat - Top 100 fund emrat - Emrat me 5 shkronja - Top 100 suedez emrat - Top 100 hebraik emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 lituanez emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore fa emrat vajzë
Komente nga ElinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elina? Voto për emrin tënd